درباره کارمینان

کارمینان بر این اعتقاد است که سرمایه اصلی هر کسب و کار بر پایه اطمینان و اعتبار می‌باشد و با بکارگیری استراتژی‌های نوین کسب و کار، پرسنل با تجربه و جوان در امر خرید و فروش خودرو فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ شروع کرده است. یکی از اهداف اصلی کارمینان مشاوره و بازار‌‌سنجی دقیق قیمت و اطلاع رسانی بهنگام برای همراهان خود می باشد که بتوانند در این بازار متلاطم قیمتی از انتخاب بهترین قیمت و مدل های موجود در بازار خودرو مطلع گردند. بی شک یکی از شاخص ترین خدمات تیم خودرویی کارمینان پیشنهاد بهترین گزینه های خرید خودرو با مدارک اصالت سلامت کارکرد موتور و بدنه (رنگ و...) می باشد که اطمینان لازم را برای خرید یک خودروی سلامت را برای خریداران خودرو فراهم می سازد. کارمینان با دارا بودن زیر ساخت لازم در حوزه ی خرید و فروش خودروها کار کرده ایجاد اطمینان و رفع نگرانی های مربوط به معاملات خودرو برای مخاطبان خود می باشد و همچنان استوار بر شعار خود (کارمینان نماید اطمینان) است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت یا شبکه های مجازی با‌‌ما در تماس باشید.

با همکاران ما در کارمینان آشنا شوید

  • سلام، من محمدجواد تاجیک عضو هیئت مدیره مجموعه کارمینان هستم. از اینکه به این صفحه مراجعه کردید از شما سپاسگزارم، در صورتی که سوال یا انتقادی در حیطه کاری من دارید با شماره من 09124246596 تماس بگیرید.
    محمدجواد تاجیک
  • سلام، من امین پروین مدیر عامل مجموعه کارمینان هستم. از اینکه به این صفحه مراجعه کردید از شما سپاسگزارم، در صورتی که سوال یا انتقادی در حیطه کاری من دارید با شماره من 09123975547 تماس بگیرید.
    امین پروین
  • سلام، من امیرعلی علیخانی، کارشناس فروش مجموعه کارمینان هستم. از اینکه به این صفحه مراجعه کردید از شما سپاسگزارم، در صورتی که سوال یا انتقادی در حیطه کاری من دارید با شماره من 09125931128 تماس بگیرید.
    امیرعلی علیخانی